2 Obserwatorzy
28 Obserwuję
brightlove

bookworm

"Aby pokochać po raz drugi, trzeba nauczyć się ufać. W najczarniejszej godzinie jedynie miłość może nas ocalić. "

Książka pt. Bezpieczna przystań, opowiada historię młodej kobiety, nad którą znęca sie mąż. Kobieta postanowiła uciec, co też jej się udało. Przybyła do nadmorskiego miasteczka- Southport, gdzie pracowała jako kelnerka w pobliskim barze.Kobieta unikała zawierania nowych znajomości, do czasu gdy poznała Alexa, właściciela sklepiku. Bohaterka książki bała się swojego męża, który nie pogodził się z jej odejściem i szukał jej. Katie zadurzyła się w Alexie i polubiła jego dzieci. Gdy wydawało się, że wszystko zaczyna się układać, mąż odnalazł ją. Porywczy mąż, żona z kochankiem. Co się wydarzy? Przeczytajcie sami. Gorąco polecam. Książka od początku do końca trzyma w pewnym napięciu. ;) 

""W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu.""
Stokrotki w śniegu - Evans Richard Paul

Richard Paul Evans "Stokrotki w śniegu" 

 

Ciekawa książka. Pokazuje, że zawsze można się zmienić. Nigdy nie jest za późno. Już teraz, należy walczyć o lepsze jutro. Czas przemija, my przemijamy z nim. 

 

 

Zły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż tyle można o nim powiedzieć. James jest człowiekiem, który nie dba o nikogo- ani o swoja żonę, ani o syna. Liczy się tylko on sam. Jednak gdy gazety przez pomyłkę donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko, że James żyje. A to, co słyszy na swój temat, jest dla niego szokiem i odmienia jego życie. Wyrządził wiele zła, które chce naprawić. Ale czy nie jest za późno?